Zobacz asortyment przyczep do samochodów ciężarowych.

Nasz zakład od lat profesjonalizuje się w otrzymywaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są konstruowane z wartościowej klasy substancji. Zatroszczyliśmy się o błahe detale. Burty naszych przyczep są glinowe podczas, kiedy powierzchnia transportowa przyczepy została stworzona ze sklejki antypoślizgowej, w tym na dobitek, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są produkowane z znacznej wartości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej czy też zjednoczenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Przy tym, w każdej z przyczep są zamontowane trzonki ładunkowe, tak aby w klarowny przepis było można rozprowadzać wszelkich kategorii substancji.

Na osobliwe polecenia układamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest wyekwipowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu środkowi nasze przyczepy mogą także służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej kontroferty rekomendujemy przyczepę uchylną, uwzględniającą proces siłownika hydraulicznego, wtenczas przyczepa może służyć jako laweta do dostarczania samochodów osobowych, poza tym do komunikacji jakichkolwiek maszynek specjalistycznego pożytku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszą kontrofertą jak również, skorzystania z promocji.