Bramy garażowe firmy Hörmann

Marka Hörmann od lat pasjonuje się branżą budowlaną a także jest największym przemysłowcem bram, drzwi bocznych do garażu, ościeżnic oraz napędów. Spółka Hörmann jest spółką rodzinną operującą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy warunek najdoskonalszych środków oraz najwyższej gatunkowości produktów.

Firma Hörmann jest kierowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków założyciela marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami ponoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna siedziba firmy mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza wydziałami siedziby, znajdują się także przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, marka posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie marka angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o posiada rozległą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego państwa. Poświadcza ona ekspresowy oraz profesjonalny serwis jak też zapewnia dogodną, umiejętną obsługę klienta.